Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Психологи навчають інспекторів спілкуватися із засудженими


DSC_0108Психологи соціального центру готують новопризначених співробітників органів кримінально-виконавчої інспекції до роботи із засудженими.

 

За ініціативи заступника начальника Чернігівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області Юлії Василенко та завдяки співпраці з Чернігівським міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, для молодих та новпризначених співробітників органів КВІ Чернігівщини було проведено теоретичне заняття з психологами соціального центру.

DSC_0103Метою заходу була психологічно-просвітницька робота з молодими пенітенціаріями.

DSC_0132Співробітники центру соціальних служб Ніла Боровець та Олег Галепа поділились своїм досвідом та методикою роботи з неблагонадійними громадянами. Одним з найважливіших завдань було навчити молодих офіцерів вербальному тестуванню засуджених при ознайомчій бесіді для визначення напрямків подальшої профілактичної роботи та побудові правильної лінії спілкування.

DSC_0146Психологи навчили учасників заняття методам роботи з урахуванням гендерного фактору, віку та соціального статусу людини.

Ксенія ІСАЄНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/