Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Призначення управителів будинків у Чернігові відстрочено міськрадою


30 червня на пленарному засіданні 9-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання серед додаткових питань депутати розглянули проект рішення «Про затвердження Порядку проведення конкурсу щодо призначення управителя багатоквартирного будинку у місті Чернігові».

Про це проінформували в прес-службі Чернігівської міської ради.

Як відомо, правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління, регулює Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Проте, вступ ЗаконуУкраїни у дію, якийвстановив би альтернативні форми управління будинком, відтермінованона один рік.

Відповідно до Закону управління багатоквартирним будинком здійснюватиметься його співвласниками і за їх рішенням функції з управління багатоквартирним будинком передаватимуться управителю або  об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку.

У разі, якщо протягом року з дати набрання чинності цим Законом,  співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, то управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

Проект рішення передбачав затвердження Порядку проведення конкурсу щодо призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Чернігові.

Втім, за проект рішення проголосували лише 20 депутатів через неврегулювання цього питання на законодавчому рівні. Коментуючи неприйняття цього рішення, представники юридичного відділу міської ради  зазначили, що на сьогоднішній день Порядок проведення конкурсу щодо призначення управителя багатоквартирного будинку виконавчим органом місцевого самоврядування, на території якого розташований багатоквартирний будинок, не затверджено Мінрегіоном.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/