Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Прикордонникам − не до свята, але їх відзначили


15 лютого військовослужбовці Чернігівського прикордонного загону відзначали 75-у річницю створення військової частини.

З огляду на ті події, що відбуваються у південно-східних регіонах держави, непросту обстановку на українсько-російській ділянці державного кордону в області, прикордонникам особливо було не до свята.

Не обійшлося свято без гостей, бо привітати прикордонників завітали заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен ДІДУР, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій СЕРГІЄНКО, Архієпископ Чернігівський та Ніжинський високопреосвященний владика ЄВСТРАТІЙ, заступник Чернігівського міського голови Сергій ФЕСЕНКО та інші.

кордон 1В ході урочитого зібрання персоналу прикордонного загону вручено відзнаки Державної прикордонної служби України, Української православної церкви – Київського Патріархату, Північного регіонального управління, Чернігівської обласної ради, Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівського міської ради та Громадських організацій. Загалом відзнаками відзначені близько 300 військовослужбовців та ветеранів загону.

Олександр ДУДКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/