Суббота, 27 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Причини аварії у Чернігові попередньо вже відомі


20 вересня по вул. Толстого стався провал дороги.

Як прокоментували в управлінні житлово-комунального господарства міської ради, імовірною причиною стало підмивання грунту водою, яка потрапила під асфальт через колодязь телефонної мережі. Зараз фахівці з'ясовують причини та всі обставини події більш точно. Після усунення причин будуть розпочаті відновлювальні роботи.

За інформацією комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління», від 21 вересня у зв’язку з цією подією та відновлювальними роботами рух тролейбусного маршруту № 8 тимчасово неможливий.

Замість нього починаючи від завтрашнього дня по цьому маршруту буде курсувати автобусний маршрут № 8-а. Для його обслуговування зазначеного маршруту будуть задіяні всі автобуси з маршруту № 39. А на маршруті № 39 працюватиме частина автобусів маршруту № 27.

Підприємство просить вибачення за тимчасові незручності, а також уважно планувати свій час і за довідками звертатися до водіїв та кондукторів громадського транспорту.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської ради


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/