Вторник, 11 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Проти кулуарних кадрових домовленостей заявили добровольці Чернігівщини

Проти кулуарних кадрових домовленостей заявили добровольці Чернігівщини


У Чернігові 28 серпня відбулася прес-конференція «Кожен із нас Президент», на якій представники громадської організації «Всеукраїнське Об’єднання Добровольців» розповіли про ситуацію з призначенням на посаду голови обласної державної адміністрації.

Член правління «Всеукраїнського Об'єднання добровольців» Вадим Йовенко зазначив, що три владні клани, які, на його переконання, правлять нині на Чернігівщині, прагнуть поставити свого голову адміністрації.

Мова йде про кандидатуру Прокопенка, який вже, як повідомив громадський активіст Вадим Йовенко, провів особисті зустрічі з Давиденком, Дубілем та Атрошенком.

—Останній на минулому тижні зустрічався з Прокопенком і досяг домовленостей з кадрових питань, — зауважив Йовенко. — На першого заступника при Прокопенку повертається Юлія Свириденко, яка посідала цю посаду за головування Валерія Куліча. В заступниках планується і одіозний Олександр Колотілін, він йде по лінії Валерія Давиденка.

«Об'єднання Добровольців» звернулося до Президента України Володимира Зеленського та депутатів від партії «Слуга народу», аби не допустити підкилимних призначень, в результаті чого корупція, про яку так багато говорили під час цьогорічної виборчої кампанії нові представники  вже правлячої партії, буде існувати й надалі.

«Добровольці» вимагають прозорого конкурсу і суспільного обговорення всіх кандидатур.

Нагадаємо, що Всеукраїнське Об`єднання Добровольців нещодавно запропонували механізм публічного і відкритого обговорення всіх кандидатур на голову обласної державної адміністрації Чернігівщини.

Як проінформував під час прес-конференції Вадим Йовенко, зараз на цю посаду є принаймні 7 претендентів: Микола Звєрєв, Сергій Аверченко, Володимир Ткаченко, Арсен Дідур, Дмитро Іванов, Андрій Прокопенко та Іван Фурсенко.

— Ми переконані, що саме публічне обговорення не дозволить пропихнути у владні кабінети ставленика Атрошенка, Давиденка та Дубіля, — йдеться у заяві «Всеукраїнського Об'єднання добровольців». — Звертаємося до Президента України Володимира Зеленського та новообраних депутатів Сергія Гривка, Валерія Зуба, Максима Зуєва, Антона Полякова, Олега Семінського та Павла Халімона: якщо ви за зміни і прагнете подолати політичну корупцію і корупцію взагалі, проводьте прозору кадрову політику. Запропонуйте суспільству механізм обговорення. Навіть такий, який ми всі бачили на прикладах Одеси та Львова. Якщо цього не відбудеться, залишаємо за собою право влаштувати «поховання надій на зміни» і приурочити їх представленню нового голови Чернігівської ОДА.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/