Понедельник, 25 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Процес децентралізації на Чернігівщині оцінюватимуть голови ОТГ


Голови об’єднаних територіальних громад Чернігівської області отримали запрошення оцінити рівень участі різних суб’єктів, що сприяють впровадженню реформи децентралізації в Чернігівській області.

Відповідне опитування проводить громадська організація Чернігівський освітній центр «Ініціатива».

Як відомо, реформа децентралізації визнана найуспішнішою реформою як на найвищому рівні в Україні, так і за оцінками закордонних партнерів, що сприяють впровадженню реформ в Україні. Чернігівська область є одним із лідерів реалізації цієї реформи серед інших регіонів України, тому громадська організація «Чернігівський освітній центр «Ініціатива» поставив собі за мету вивчити причини та рівень участі різних суб’єктів у досягненні нашим регіоном цього результату.

До анкети оцінювання увійшли 20 органів, установ та організацій, метою діяльності яких є забезпечення реалізації або сприяння реформі децентраізації в Чернігівській області – починаючи від Президента країни закінчуючи місцевими асоціаціями та проектами міжнародних програм.

Узагальнені результати оцінювання керівниками 44 об’єднаних територіальних громад Чернігівської області будуть оприлюднені та у подальшому використані при підготовці відповідного звіту.

Павло Пущенко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/