Суббота, 6 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Прокурори виявили на Чернігівщині земельну корупцію


Прокурором доведено вину депутатів сільської ради у вчиненні правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Прокуратурою в суді доведено винуватість двох депутатів сільської ради Городнянського району у вчиненні правопорушень, пов’язаних із корупцією, інофрмують в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

У суді прокурором доведено, що посадовці, які є подружжям, не повідомили про реальний конфлікт інтересів та на сесії сільської ради прийняли участь у голосуванні по питаням порядку денного, яким двом неповнолітнім дітям депутатів надано дозволи на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо передачі у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства загальною площею 4 га.

Таким чином, у осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування, виник реальний конфлікт інтересів, що вплинуло на об’єктивність та неупередженість прийнятих рішень (ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП).

Судом на посадових осіб накладено адміністративні стягнення у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн) кожному.

Рішення суду набрали законної сили.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/