Суббота, 5 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Прокуратура захищає літню жінку від шахраїв, які заволоділи її житлом


ЖитлоПрокуратура Чернігівської області через суд повертає квартиру, яку напівсліпа літня жінка втратила в результаті обману. 

 

Прокуратурою області направлено до суду позов в інтересах 87-річної чернігівки, учасниці Великої Вітчизняної війни, яка є інвалідом II групи по зору, про визнання недійсним договору дарування її власної квартири сторонній особі.

Як з’ясувалося, майже не ходячу пенсіонерку, яка тривалий час потребує стороннього догляду, давно «задобрювала» жінка-двірник. Намагаючись увійти в довіру, вона приносила старенькій їжу, напої, на сміттєзвалищі знайшла доріжки і, так би мовити, облагородила житло.

Врешті-решт вона запропонувала літній жінці за такі добрі справи укласти договір довічного утримання, на що остання погодилася.

Підписуючи вдома у присутності нотаріуса угоду з дочкою двірнички, інвалід II групи по зору навіть подумати не могла, що ця молодиця так легко і швидко «заволодіє» її квартирою ще за її життя, оскільки насправді підписала договір безкоштовного дарування власного єдиного житла.

Пропозиція звільнити однокімнатну квартиру в привабливому районі міста надійшла незабаром.

Наразі фактичні обставини цієї справи досліджуються в рамках кримінального провадження.

Одночасні заходи представницького характеру прокуратурою вжито у зв’язку з необхідністю якнайшвидшого реального захисту інтересів обдуреної жінки-інваліда.

Наталія ЧУСЬ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/