Четверг, 24 октября 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Прокуратура недопускає незаконний обіг пального на АЗС


Менською місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо недопущення нелегальної діяльності автозаправних станцій та автозаправних пунктів на території Сновського району Чернігівської області.

Такі заходи здійснюються на виконання Постанови міжвідомчої наради правоохоронних органів області та інших суб’єктів протидії злочинності від 17.10.2018 року.

Зокрема, під процесуальним керівництвом прокуратури слідчим відділом Сновського відділу поліції здійснюється досудове розслідування у ряді кримінальних проваджень за ч. 1 ст. 272 КК України – «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою».

Зокрема, за фактом здійснення продажу у місті Сновськ Чернігівської області паливно-мастильних матеріалів без відповідної ліцензії, не забезпечивши належних умов зберігання, проведеним оглядом місця події виявлено та вилучено рідину з характерними ознаками бензину. За результатами розслідування кримінального провадження незаконну діяльність по реалізації пального припинено.

За інформацією Менської місцевої прокуратури


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/