Понедельник, 1 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Пройшов конкурс — став керівником. Нововведення на Чернігівщині

Пройшов конкурс — став керівником. Нововведення на Чернігівщині


Керівників комунальних підприємств Чернігівщини призначатимуть виключно за підсумками конкурсу.

Таке рішення прийняли сьогодні, 28 березня, на сесії депутати обласної ради.

Згідно з рішенням, відтепер затвердження на посаду керівників комунальних підприємств можливе виключно на підставі конкурсу, а до складу конкурсної комісії включатимуться депутати обласної ради, представники управління комунального майна облради і трудового колективу підприємства.

Керівник фракції «Наш край» у Чернігівській облраді Ольга Чередник, коментуючи таке рішення, зазначила, що раніше за її ініціативою було дано протокольне доручення включити принцип конкурсного відбору до процесу призначення керівників комунальних підприємств, і його виконано.

«Цієї сесії депутати облради затвердили Положення про конкурсний відбір кандидатів для призначення на посаду керівника комунального підприємства Чернігівської обласної ради. Претенденти на посаду проходитимуть конкурсний відбір, працюватиме конкурсна комісія, матимемо рейтингове голосування, а відтак, призначення буде більш відкритим і прозорим», — пояснила Ольга Чередник.


Обсуждение: 2 коментарі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/