Вторник, 22 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Профспілкова організація лісівників — у надійних жіночих руках


Ліс 1На профспілкову конференцію до добрянських лісівників прибули перший заступник начальника Чернігівського ОУЛМГ, головний лісничий Юрій Пономаренко і голова обкому профспілки працівників лісового та мисливського господарства Йосип Райчинець.

Делегати й гості зібралися у затишній актовій залі.

По-господарськи виважено, детально зупиняючись на кожній цифрі аналізував роботу держлісгоспу за 2104 рік директор Іван Горохівський. Він звернув увагу присутніх на те, що негативні зміни, які відбуваються сьогодні в економіці країни, боляче вдарять по кожному лісогосподарському підприємству. Особливо це стосується енергоносіїв.

Хоча минулий рік був нелегким, але добрянці спрацювали так, що стали переможцями у трудовому суперництві. Між іншим, і на екологічному туризмі навчилися заробляти, готель для відпочиваючих ніколи не пустує. Вже колеги й за досвідом їдуть.

За вагомими виробничими показниками, наголошував Іван Олексійович, стоять лісівники, які душу й серце вкладають у свою роботу. Вдячно керівник підприємства назвав членів колективу, яким торік присвоєно звання «Кращий за професією».

Ліс 2

Отож кращим керівником структурного підрозділу визнано Олександра Зогого, лісничого Ріпкинського лісництва; кращим робітником на лісогосподарських роботах став Леонід Северін, лісоруб 5-го розряду Добрянського лісництва; кращим водієм на вивезенні деревини — Олександр Миненко, водій лісовозного автомобіля автотранспортного цеху; кращим трактористом-машиністом — Ігор Євсієнко, тракторист на трелюванні лісу 6-го розряду Добрянського лісництва; кращим майстром — Андрій Пономаренко, майстер лісу Ріпкинського лісництва; кращим верстатником — Микола Будников, верстатник 3-го розряду Добрянського нижнього складу; кращим робітником на лісосічних роботах — Олексій Шванський , стропальник 3-го розряду Олешнянського нижнього складу.

Стержнем співдоповіді голови профспілкової організації Олександра Биргазова був висновок: адміністрація і профспілкова організація підприємства завжди працювали пліч-о-пліч, забезпечуючи виробничників від спецівки до санаторної путівки. І про дітей повсякчас дбали. До речі, дитячий садок у селищі — єдиний в лісовій галузі України на утриманні держлісгоспу.

Із суттєвими доповненнями та пропозиціями виступили майстер цеху Добрянського нижнього складу Микола Пискун, майстер цеху Олешнянського нижнього складу Петро Кулик, лісничий Олександрійського лісництва Віктор Щербаков та начальник автотранспортного цеху Володимир Щекотіхін.

Ліс 3

А голова Чернігівського обкому профспілки працівників лісового та мисливського господарства Йосип Райчинець підбив підсумки: якщо підприємство економічно міцне, то живе й профспілкова організація. У колективі Добрянського держлісгоспу працює чимало молоді. Гарно було б, радив Йосип Михайлович, повертатися до старих добрих традицій і частіше організовувати цікаві екскурсійні поїздки. Такий змістовний відпочинок здружує людей.

Заступник начальника облуправління Юрій Пономаренко відмітив, що трудові здобутки добрянців помітні і на всеукраїнському рівні. Незабаром настане «гаряча» пора для лісівників — весняна посадка лісу. Добрянський лісгосп у нинішньому році повинен створити нові ліси майже на 300 гектарах. Потрібно згуртовано і відповідально виконати цю важливу роботу.

На завершення конференції делегати сказали заслужене спасибі Олександру Биргазову, що 15 років беззмінно очолював профспілкову організацію (він у березні зустрічає 60-літній ювілей).

Новим профспілковим лідером відкритим голосуванням була обрана Лариса Іолкіна, енергійна і шанована жінка. Від імені обкому профспілки її привітав Йосип Райчинець і вручив букет квітів.

Микола ТИЩЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/