Пятница, 15 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Професійні контакти для збільшення експорту налагоджують у Чернігові


12 травня 2017 року Чернігівська торгово-промислова палата в партнерстві з Чернігівською ОДА провела ІІ Форум експортерів Чернігівщини.

Формат заходу включає в себе інформаційну та комунікаційну складові, якою скористались головні учасники форуму — експортери Чернігівщини. Кінцева мета форуму — сприяння збільшенню обсягів та географії регіонального експорту. Майданчик об'єднав експертів, що готові в будь який час допомогти нашим експортерам в Італії, Туреччині, Гані, ОАЕ, Нігерії та інших.

Більше 80 експортерів Чернігівщини — учасників форуму почули актуальні напрямки просування українських економічних інтересів, експорту від профільних заступників Міністра економічного розвитку та торгівлі України Наталії Микольської та  заступниці Міністра агрополітики з питань євроінтеграції  Ольги Трофімцевої.

Чернігівщина стала першим регіоном України, де було презентовано “Експортну стратегію України”. До уваги учасників форуму її представила Олена Кудляк, виконавчий директор Центру сприяння інвестиціям і торгівлі (ITFC).

З можливостями програм технічної допомоги виступили керівники міжнародних партнерських проектів в Україні, що підтримують підвищення конкурентності та активізацію українського експорту:
— Віталій Бігдай, керівник Програми сприяння експорту в Україні Western NIS Enterprise Fund
— Фолькер Штьотцнер, керівник Німецько-українського партнерського проекту палат та асоціацій KVP Ukraine та локальний координатор цього проекту Тетяна Білас
— Гідо Райнш, керівник проекту GIZ — “FitforpartnershipwithGermany” в Україні, Білорусі та Молдові
— Александер Маркус, голова правління Німецько-української палати
— Павло Вдович, координатор консультаційних проектів ЄБРР в Україні

Форум привітали та взяли участь у його роботі, очільники влади та самоврядування Чернігівщини — голова ОДА Валерій Куліч, голова Обласної ради  Ігор Вдовенко, Чернігівський міській голова Владислав Атрошенко. Президент ТПП України Геннадій Чижиков представив експортерам представників ТППУ за кордоном, які взяли участь у В2В переговорах:
— Італія — Почесний Консул України в Італії пан Марко Тозон
— Туреччина — пан Хасан Каміль Хаялі
— ОАЕ, Східна Африка — пані Вікторія Рахматулліна
— Республіка Гана — пан Дмитро Базів.
Спеціальні гості з Італії Клаудіо Фабріс та Мішель Оліані, компанія “Bios Srl”, що представляють сертифікаційний центр для отримання євро-органік сертифікату та Нікола Тессарі, президент компанії Agribio S.r.l, Нікола Тессарі, президент компанії Agribio S.r.l, а також Марія Махновець, консультант з експорту, прибули для секції органічної сільгосппродукції.
ІІ Форум експортерів Чернігівщини відбувся завдяки підтримці надійних партнерів:
Deutscher Industrie- und Handelskammertag, OneBox, PILGRIM EDUCATION, та Чернігівській обласній державній адміністації.

Анна Шерман


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/