Вторник, 19 20 ноября19   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Про заборону користування човнами на водоймах у весняний період


Не лише рибалки, а й багато інших людей цікавляться, чому на човнах навесні заборонено користуватися на будь яких водоймах човнами?

Ось яку відповідь для нашого видання ми отримали від керівника Чернігіврибоохорони Івана Сови.

Під час нересту риби перебування будь яких човнів на річках, озерах інших водоймах заборонено, оскільки такі плавзасоби можуть нанести істотну шкоду водній фауні.

Така «заборонна» норма передбачена ст.39 Закону України «Про тваринний світ», яка встановлює, що використання моторних маломірних суден заборонене на всіх водоймах з 1 квітня до 15 червня.

Зокрема, у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу,використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Про всі випадки незаконного вилову водних біоресурсів на території Чернігівської області необхідно повідомляти на телефони гарячої лінії Чернігіврибоохорони 0991121344 та (0462) 937557 (цілодобово). 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/