Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Про те, як «Чернігівводоканал» обслуговує населення


«Намагався днями додзвонитися за номером, вказаним в папірці про повірку лічильників – кілька десятків дзвінків, весь час зайнято. Кілька разів були довгі гудки, але слухавку ніхто не взяв. Дуже хотілося б, щоб комунікації з клієнтами були налагоджені краще... Віталій Перетятько, м.Чернігів».

Відповідь КП «Чернігівводоканал»

Станом на 3 листопада 2016 року, у відповідності до договору, між КП «Чернігівводоканал» та ТОВ «Водосервіс плюс», укладеного на підставі результатів закупівлі послуг через електронну систему публічних закупівель ProZorro, послугу з повірки лічильників надає ТОВ «Водосервіс плюс». Скоріш за все, на повідомленні про повірку лічильників, яке надійшло на вашу адресу, вказаний номер компанії – постачальника послуг. Повідомляємо, що отримати інформацію щодо повірки лічильника холодної води можна за тел. (04622) 3-00-62 ТОВ «Водосервіс плюс».

За інформацією, отриманою КП «Чернігівводоканал» від надавача послуги, у ТОВ «Водосервіс плюс» призначена відповідальна особа, яка у робочий час ПОСТІЙНО відповідає на телефонні дзвінки за вказаним вище номером телефону. Якщо вам не відповіли на дзвінок у робочий час – КП «Чернігівводоканал» просить вибачення за створені не з нашої провини незручності.

Для вирішення проблеми в майбутньому, з керівництвом ТОВ «Водосервіс плюс» була проведена робота та вказано на те, що спілкування з абонентами КП «Чернігівводоканал» з питань повірки лічильників та визначення термінів повірки, за умовами договору, покладені саме на ТОВ «Водосервіс плюс». Сподіваємось, що в майбутньому прикрих непорозумінь з питань повірки лічильників не виникатиме.chernihivvodokanal

Задля запобігання створенню проблем з повіркою лічильників холодної води, керівництвом КП «Чернігівводоканал» ДОДАТКОВО було прийняте рішення про залучення до інформування населення з питань повірки, працівників розрахункового відділу КП «Чернігівводоканал».

З цією метою для зв’язку з абонентами задіяні два додаткових телефонних номери: (0462) 670-112 та 671-913, які працюють з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 без перерви на обід та у п’ятницю – з 8:00 до 16:00 без перерви на обід. За вказаними номерами телефонів ви зможете вирішити усі питання щодо повірки квартирних та будинкових лічильників холодної води.

Також звертаємо вашу увагу на те, що залишити повідомлення щодо якості послуг КП «Чернігівводоканал» можна, надіславши листа на електронну пошту компанії: info@water.cn.ua або залишивши повідомлення на сторінці Фейсбук у розділі «Сообщение».

Питання щодо повірки квартирних та будинкових лічильників холодної води можна вирішити за телефонами:

(04622) 3-00-62 – ТОВ «Водосервіс плюс»;

(0462) 670-112 та 671-913 – КП «Чернігівводоканал» (з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 без перерви на обід та у п’ятницю – з 8:00 до 16:00 без перерви на обід).

Для довідки:

1. З 29.01.2016 року витрати на повірку приладів обліку мешканців багатоквартирних включено до тарифу, а з 2.08.2016 року також включені витрати на повірку лічильників приватного сектору. Для споживача це безкоштовна послуга, єдине що необхідно — це узгодити зручний для нього час та забезпечити доступ представника КП «Чернігівводоканал» до лічильника.

2. Для проведення повірки лічильників холодної води КП «Чернігівводоканал» сповіщає мешканців будинків про необхідність повірки шляхом надсилання їм повідомлень. В разі, якщо споживачі не допускають представника Водоканалу для зняття лічильника на повірку без поважних причин, приймається рішення про проведення нарахувань абоненту без врахувань показників його лічильника (по нормі), оскільки лічильник, який не пройшов повірку, вважається несправним.

На фото: З січня 2017 року КП «Чернігівводоканал» розпочинає проведення повірки лічильників усіх типів на власному обладнанні. З цією метою керівництвом КП «Чернігівводоканал» було прийнято рішення про придбання нової сучасної проливної станції для повірки приладів обліку номінальним діаметром від 15 мм – до 80 мм. Вартість станції – 600 тисяч гривень. Закупівля відбулася через систему Державних закупівель ProZorro в червні 2016 року. У вересні станція була отримана та змонтована. Наразі проводяться роботи з налаштуванням обладнання та навчання персоналу.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/