Четверг, 26 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Про стан законності використання земельних ділянок дитячих закладів


Прокурорами на захист прав дітей  до суду заявлено 12 позовів про вжиття заходів щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки навчальних закладів площею 62 га.

Органами прокуратури області вивчено стан законності використання  земельних ділянок дитячих закладів регіону.

Про це інформують у прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Установлено, що у користуванні закладів освіти області перебуває майже 4 тис га земель, у т.ч. сільськогосподарського призначення – 2,1 тис га.

Разом з тим, у порушення вимог ст. ст. 116, 125 Земельного кодексу України значна частина земельних ділянок під навчальними закладами, їх прилеглих територій залишається неоформленою, правовстановлюючі документи відсутні, державну реєстрацію права не проведено.

Як з’ясовано, не вирішено питання оформлення права користування земельними ділянками понад 38дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами області загальною площею майже 729 га.

Незважаючи на надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельні ділянки площею 98 га для 78 навчальних закладів, процес оформлення документації не завершено.

Реагуючи на виявлені порушення з метою захисту інтересів держави та захисту прав дітей, прокурорами заявлено до суду 12 позовів про визнання протиправною бездіяльність та зобов’язання вжити заходи щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки навчальних закладів загальною площею 62 га.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/