Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Про славу козаків розкажуть художні картини


У Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана 15 жовтня о 12.00 відбулося відкриття виставки «Де козак, там і слава», присвяченої Дню захисника України та Дню українського козацтва.

У цей день ми вшановуємо козацтво та висловлюємо пошану воїнам-захисникам, які відстоюють незалежність і територіальну цілісність України, боронять мирне життя українського народу.

Виставка акцентує увагу глядачів на одному із найпопулярніших оригінальних художніх образів в Україні – козака-запорожця. Зображення козацтва – невід’ємна частина творчих пошуків багатьох українських художників від ХVІІІ століття і до сьогодення. На виставці експонуватимуться роботи з фондів Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана та Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

Відчути неповторну атмосферу козацьких часів допоможе виступ ірпінських козаків «Бойовий гопак», майстер-класи з володіння козацькою зброєю та веселі козацькі забави.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/