Воскресенье, 19 20 января20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Про подвиг українських військових говорили в Чернігові


geroi (4)17 лютого в Чернігівській обласній бібліотеці імені Короленка відбулась презентація книги «Вклоняємось доземно українському солдату». В основу книги лягли 68 героїчних історій про життя українських військових.

Ініціативна задумка щодо створення патріотичного літопису, як зазначив начальник регіонального медіа-центру Міністерства Оборони України Вадим Мисник, належить тим офіцерам і військовим журналістам, які безпосередньо знаходилися на Сході країни, де йдуть військові дії. Книга вийшла з друку під патронатом Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія».

Валерій Кулик, Вадим Мисник

Валерій Кулик, Вадим Мисник


geroi (6)

Валерій Кулик, Вадим Мисник, Валентина Куценко, Ольга Гребницька

— Це перша книга про українських захисників, справжніх патріотів, які боронять незалежність та цілісність нашої держави на Сході країни. До неї увійшли замальовки та нариси військових журналістів про героїв війни на гарячому українському Донбасі, — зазначив Вадим Мисник.

Більше – на відео:


Фрагмент з книги

Фрагмент з книги

Про своє враження щодо подій на Сході країни розповів присутнім  заступник командир полку танкової бригади Валерій Кулик, який в грудні-січні перебував в зоні АТО.

Дивіться тут:

Зворушлива і неповторна розповідь Валентини Куценко – головного бібліографа відділу документів з суспільних та гуманітарних наук, координатора з масової роботи Чернігівської обласної універсально-наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка, не залишила нікого байдужим. В багатьох із присутніх на очах з‘являлися сльози, коли Валентина Кузьмівна розповіла про своє враження  від прочитаного в презентованій книзі і від тих історичних аналогій, які довелося пройти на своєму шляху українській державі…

Дивіться і слухайте, як розповідає Валентина Кузьмінівна Куценко:

Про колишніх вихованців Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, які нині на Сході захищають територіальну цілісність України і спокій її громадян,  а деякі з них, на жаль, вже загинули, повідала заслужений учитель України, учитель-методист української мови та літератури вищезазначеного учбового закладу Ольга Гребницька.

Подивіться і послухайте, що сказала Ольга Іванівна Гребницька:


У нашому світі тільки ті вартості мають майбуття, за які людина готова боротися, які вона рішуче готова захищати, жертвуючи найдорожчим – життям. Серед цих цінностей перша – Україна, наш мудрий народ, наша щедра земля. Тому й постали в час смертельної небезпеки українські солдати, аби вигнати ворога зі своєї землі. Хто вони, захисники України? Яку цінність платять, виконуючи професійний обов‘язок? Саме на ці питання відповідає книга, яку ви тримаєте в своїх руках.

Ці яскраво-виважені й патріотичні слова наведені з тексту-передмови до презентованої книги.

За кожною історією – справжній герой, який самовіддано любить і служить своїй Батьківщині, віддаючи всі свої сили і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. На прикладах таких захисників Вітчизни виховуватимуться прийдешні покоління українців.

В книзі також опубліковано вірші та дитячі листи до наших військовослужбовців з подякою до їхню хоробрість, мужність, побажання миру, добра та непохитною вірою та надією на перемогу.

Книга має всі підстави бути настільною у кожного свідомого українця.

Сергій ВІТЕР


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/