Вторник, 22 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Про підсумки діяльності органів юстиції Чернігівщини йшлося на колегії


21 лютого 2017 року під головуванням начальника управління юстиції Олега Трейтяка пройшла перша в цьому році колегія Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, на яку запросили керівників відділів державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану та завідувачів районних державних нотаріальних контор.

В ході колегії було підбито підсумки роботи районних відділів державної виконавчої служби, Управління державної реєстрації в 2016 році та визначено завдання по підвищенню ефективності їх роботи на I півріччя поточного року. Говорили також про стан виконання державними службовцями антикорупційного законодавства, проведення попереджувально-профілактичної роботи щодо запобігання злочинним проявам, організацію роботи державних нотаріальних контор області, приватних нотаріусів та Державного нотаріального архіву.

«Ми підбиваємо підсумки нашої спільної роботи і визначаємо напрями по підвищенню її ефективності задля реалізації завдань, що ставить перед нами Міністерство юстиції», — зазначив під час виступу керівник управління юстиції та поінформував присутніх про результати відкритої Колегії Мін’юсту, проведеної 17 лютого.

«Нами вже забезпечено належну роботу щодо функціонування пілотних проектів, електронних сервісів та новацій Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, налагоджено співпрацю з бюро правової допомоги. На часі реформування органів примусового виконання рішень» — додав Олег Трейтяк. За його словами, ефективна, дієва та скоординована робота органів юстиції області має забезпечити реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації, організації примусового виконання рішень, нотаріату, мінімізувати корупційні ризики, підвищити правову обізнаність населення.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/