Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Про переваги контрактної служби – з перших вуст


Військовослужбовці 1-ї окремої танкової бригади разом з представниками районного військового комісаріату провели у м. Носівка, що на Чернігівщині, масштабну агітаційну і роз’яснювальну роботу щодо вступу та порядку проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

armiya-4Зустріч носівчан з військовими, а це в основному молодь, супроводжувалася показом фільму про участь бригади в АТО, виступом військового оркестру, спілкуванням з контрактниками бригади, а ще всі бажаючі могли скоштувати смачного солдатського кулішу.

armiya-1Молодь мала змогу детальніше вивчити розмір грошового забезпечення військових, порядок вступу та проходження контрактної служби, її переваги та соціальні гарантії з боку держави.

armiya-2Військові розповіли, що часто до них підходять військовослужбовці, які проходили службу під час мобілізації і запитують, як повернутись назад до армії? – таким у нас завжди раді. Ті хто має бойовий досвід і виявив бажання повернутись до війська будуть розглянуті у першу чергу.

armiya-3Варто додати, що така робота проводиться частиною не вперше і буде проведена по всіх районних центрах Чернігівщини.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/