Воскресенье, 11 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Про долю людини у буремні періоди в історії країни говорили у Чернігові


Долі чотирьох дітей М.Коцюбинського завжди викликала неабиякий інтерес у відвідувачів музею. І чергова зустріч з проекту «Михайло Коцюбинський – знайомий незнайомець», котра відбулася 7 жовтня у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського, була присвячена саме родинним історіям про життєвий шлях дітей письменника і сучасні покоління нащадків Михайла Михайловича та Віри Устимівни.

Атмосфера сімейного затишку, духмяний чай та цікава розповідь зібрала гостей проекту до затишної музейної зали. За переглядом родинних фотографій з фондів музею та особистих фотоархівів уже сучасних представників роду Коцюбинських розмова пішла не лише про дітей письменника, але й спонукала до роздумів про життєвий вибір і долю окремої людини на тлі буремних періодів в історії країни.

Не обійшлося і без обговорення та роздумів над уроками, які дає нам історія, та висновків про необхідність вкотре і вкотре звертатися до минулого, щоб зрозуміти сьогодення.

Наступна зустріч у межах проекту «Михайло Коцюбинський – знайомий незнайомець» відбудеться 11 листопада. Цього разу гості проекту отримають ексклюзивну можливість побувати на «літературній суботі» у Михайла Коцюбинського.

Вартість квитка – 30 грн.

Кількість місць обмежена. Попередній запис на участь у заході обов’язковий!

Телефони для довідок: (04622) 4-10-03; (063) 065 61 49; (097) 465 70 91.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/