Понедельник, 6 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Про бездіяльність місцевої влади говорили на Чернігівщині

Про бездіяльність місцевої влади говорили на Чернігівщині


В селищі Талалаївка, що на Чернігівщині, 10 серпня 2018 р. відбулась акція протесту «Бездіяльність влади».

Учасники та організатори заходу поставили ультиматум сільській та раді, а також керівнику районного відділу поліції. Вимоги «прості», а отже — «не складні» для виконання: притягнути до відповідальності персон, які залякують мешканців міста, вимагають гроші у підприємців, спалюють машини активістам. Під час акції протесту оголошено про термін виконання таких вимог — два тижні, тобто до дня Незалежності України. «А в разі невиконання цих вимог люди беруть на себе відповідальність за вирішення проблем з криміналом», — йдеться у відповідній заяві.

«Місцева влада співпрацює з кримінальними елементом – це неприпустимо. Людям урвався терпець, сьогодні люди виходили та говорили відкрито про проблеми криміналу, які відбуваються в Талалаївці. Немалу вагу відіграли Національні дружини та Національний корпус, адже вони придають людям впевненості та відчуття захищеності. Жителі селища розчаровані у владі, у правоохоронних органах, тому націоналісти — їх остання надія» — розповів Богуслав Борсук голова Талалаївської ініціативної групи Національного корпусу.

Надія на те, що ситуація вирішиться без втручання патрітів існує, але дуже примарна. Місцевий кримінальний елемент дуже сильно спрацювався з місцевою владою. Правоохоронні органи безпорадні, місцева влада — теж саме, при цьому люди залишаються віч-на-віч з проблемою, завили на сході активісти.

Представники ГО «Національний корпус — Чернігів» заявили, що жителі Талалаївки не залишаться на одинці з цією проблемою! «Ми — українські націоналісти — будемо змагатись за справедливість і надалі підтримуватимемо жителів селища», — заявили активісти.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/