Среда, 24 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Пріоритетні завдання для української влади

Пріоритетні завдання для української влади


Викриття! ГО «Вільні Люди» прийдуть під стіни Генеральної прокуратури України, вимагаючи прозвітувати про результати розслідування антиукраїнської діяльності Віктора Медведчука. Акція відбудеться у рамках Національної ініціативи «Стоп Реванш». Заходи заплановані на 4 вересня о 15 годині.

Про це активісти ГО «Вільні люди» повідомили на своїй сторінці у Фейсбук.

Про шабаш «Українського вибору» у Чернігові читайте ТУТ.
У день смерті Василя Стуса, українці нагадають: непокаране зло — зростає. Медведчук — кат не лише Стуса, а й української нації. Наразі він — головний архітектор плану з розвалу України. Саме Медведчук координує та структурує всі проросійські та реваншистські сили для повернення до влади. Зокрема, вже зараз Медведчук розпочав активну передвиборчу кампанію, з'явившись в ефірі каналу 112, генеральним продюсером якого нещодавно став його соратник: (https://youtu.be/mKsfbTCGujg).

Доказів проти нього достатньо, питання лише в політичній волі вищого керівництва країни довести відкриту проти Медведчука справу до логічного завершення – вироку суду і тюрми.

2016 рік. Чернігів. Конференцію проводить генерал-полковник, народний депутат України Василь Німченко, поруч — ненависник українства, історик Михайло Коваленко

У серпні Андрій Левус, Керівник Проводу «Вільних Людей» направив звернення до Генерального прокурора Юрій Луценко та Голови СБУ Василя Грицака щодо результатів розслідування кримінальної справи проти Медведчука, яке триває вже понад 2 роки. Під зверненням підписались народні депутати Sergey Vysotsky - заступник Керівника Проводу «Вільних Людей», Oleg Medunitsya та Ганна Гопко.

Нагадаємо, у 2016 році «Вільні Люди» розпочали кампанію «Медведчук — під арешт». Разом з заявою про вчинення злочину Медведчуком та менеджерами «Українського вибору», активісти передали до ГПУ, СБУ та МВС близько сотні підписів народних депутатів, кілька тисяч підписів громадян, зібраних у 15-ти регіонах України за арешт Медведчука.

У 2016 році за ініціативи народного депутата Андрія Левуса, Керівника Проводу «Вільних Людей», 59 народних депутатів України звернулись до Генерального прокурора з вимогою розслідувати антидержавницьку діяльності Віктора Медведчука та очолюваних ним структур. Печерський суд за поданням Левуса зобов’язав ГПУ відкрити кримінальну справу проти Медведчука, що і було зроблено. Досудове розслідування під процесуальним керівництвом ГПУ здійснює СБУ. Статті, за якими здійснюється розслідування, є серйозними (повалення конституційного ладу, підривна діяльність проти суверенітету України, фінансування тероризму) і за умови війни з РФ мали б бути для влади пріоритетними.

В контексті: 
«Вільні Люди» — українська громадсько-політична організація, створена в квітні 2013 року членами патріотичних та націоналістичних організацій з метою об’єднання зусиль у кампаніях прямої дії щодо захисту євроінтеграційних устремлінь України. Діяльність спрямована на звільнення держави від впливів Російської Федерації та реваншистів в усіх сферах: політичній, інформаційній, економічній, правовій.

Національна ініціатива «Стоп Реванш» — кампанія, спрямована на протидію російській гібридній агресії в Україні, охоплює боротьбу в інформаційній, політичній, гуманітарній сферах.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/