Среда, 23 октября 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Президентська комісія з екології перевіряє Чернігівську область. Відео


На 24 «лісові» територіальні управління працює лише 76 державних інспекторів – і це на всю країну!   А всього на лісові ресурси в державі працює 680 працівників. І про збільшення їх чисельності мови не ведеться.

Про це зазначив директор Департаменту екологічної інспекції України Володимир Лазарєв, який з 31 травня інспектує у складі президентсько-урядової «екологічної» комісії Чернігівську область.

Керівник зауважив, що фінансова мотивація в активізації роботи працівників лісової галузі щодо  природоохоронної сфери поки що відсутня, хіба що з січня наступного року, можливо, щось зрушиться з місця.

Станом на травень заборгованість заробітної платні персоналу по лісовому господарству області становить 71 тисячу гривень. Подібна тенденція, як підкреслив державний інспектор з екології,  спостерігається по всій Україні.

Володимир Лазарєв зазначив, що нинішня ситуація з екологією, у тому числі і з знищенням лісу, викликає стурбованість у центральної влади, а тому для вжиття ефективних кроків стосовно захисту природи, при Кабінеті Міністрів України вирішено створити Єдиний контролюючий орган з охорони довкілля.

Більше – у відео:Обсуждение: 2 коментарі
  1. Владимир Андреевич:

    Лес — это важно. Но в первую очередь комиссия, если она называется экологической, должна обратить внимание на то что сделали с Десной, на сегодняшний день уже не судоходной. Можно принять меры и, пусть это долго, но вырастить лес. А вот новую реку не вырастишь. И ещё: ведь пройдёт ещё немного времени и борьба за нефть сменится борьбой за воду. Где тогда будем её брать? Покупать на Западе?

    Ответить
  2. Павел:

    Автор комментария затронул очень важную тему. На мой взгляд необходимо очень срочно собрать консилиум на высшем уровне и продумать как уже спасать Десну — очень мелеет. То, что дожди этого года наполнили ее — не спасет, потому как река заиливается песчаным илом. Ведь раньше постоянно на реке работали так называемые земснаряды, которые расчищали Десну, а интересно — куда это эти земснаряды подевались — ведь это те же самые экскаваторы...Пустили на металолом?

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/