Четверг, 24 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Премію імені Леся Курбаса присуджено Андрію Бакірову

Премію імені Леся Курбаса присуджено Андрію Бакірову


Художньому керівнику Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, заслуженому артисту України Андрію Бакірову присуджено Премію імені Леся Курбаса!

Запроваджену Міністерством культури України щорічну Премію імені Леся Курбаса присуджено заслуженому артисту України Андрію Рінатовичу Бакірову за постановку вистави «Вій. Докудрама» Наталі Ворожбит за мотивами повісті М.Гоголя в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка. Таке рішення було прийнято за результатами таємного голосування комітетом з присудження премії імені Леся Курбаса у 2018 році.

Щиросердно бажаємо плідних творчих пошуків, нескінченних аншлагів на кожній з нових захопливих комедій і вражаючих психологічних драм, прихильності широкого загалу глядачів і гідного визнання досягнень у вимогливому театральному світі!

Колектив Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/