Вторник, 13 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Представниця Омбудсмена зустрілася з охоронцями Феміди області

Представниця Омбудсмена зустрілася з охоронцями Феміди області


На базі територіального управління Служби судової охорони Чернігівщини 25 лютого відбулася робоча зустріч колективу управління з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Аллою Лепехою.

Мета зустрічі — налагодити дружні відносини та співпрацю між правоохоронним органом та місцевими представниками Омбудсмена в області.

Алла Лепеха презентувала основні напрями діяльності державної інституції та її завдання. Детально розповіла, як відбувається взаємодія регіонального координатора з Уповноваженим Верховної Ради, в юрисдикції якого є підготовка щорічної доповіді за результатами моніторингу стану дотримання прав і свобод громадян по всіх регіонах держави.

У свою чергу зведені дані опрацьовуються комітетами Верховної Ради та профільними Міністерствами, які в подальшому вносять пропозиції та зауваження щодо механізмів врегулювання ситуацій, де мало місце порушення прав і свобод.

Під час несення служби судові охоронці тісно взаємодіють з громадянами, отже питання забезпечення публічності, збереження персональних даних та недопущення дискримінації по відношенню до відвідувачів судових установ є вкрай актуальними.

Серед іншого порушувалися питання щодо якості умов несення служби, обміну інформацією та досвідом стосовно організації охорони в судах, результативності та дотримання карантинних заходів тощо.

Алла Лепеха зауважила, що їй особливо приємно зустрічатися з людьми, які сумлінно виконують свої обов'язки і при цьому бажають отримувати більше інформації про права людини. Вона також високо оцінила нинішній рівень дисциплінованості та толерантності співробітників Служби судової охорони в органах судової влади Чернігівської області.

У свою чергу заступник начальника (зі служби) територіального управління Валерій Голець висловив сподівання на подальшу співпрацю з державною інституцією, спрямовану на подальше вдосконалення Служби судової охорони Чернігівщини.

Нагадаю, що Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року. Ця інституція підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Наталія Свириденко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/