Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Представник України в ООН назвав Росію окупантом щодо питання по Криму


Представники України в ООН опублікували документ з інформацією про голосування по резолюції Генасамблеї про права людини в Криму.

За ухвалення резолюції про ситуацію з правами людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь проголосували 70 країн, проти — 26 і 77 — утрималися. Результати голосування опублікувало постійне представництво України в ООН в своєму Twitter.

Резолюція засуджує серйозні порушення і зловживання по відношенню до жителів Криму, а також закликає Росію як державу-окупанта дотримуватися своїх зобов'язань відповідно до міжнародного права і звільнити негайно українських громадян.

Проти прийняття документа проголосували Ангола, Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді (Африка), Камбоджа (Азія), Китай, Коморські острови (Африка), Куба, КНДР, Еритрея (Африка), Індія, Іран, Казахстан, Нікарагуа, Філіппіни, Росія , Сербія, Південна Африка, Південний Судан, Судан, Сирія, Уганда, Узбекистан, Венесуела, Зімбабве.

19 грудня Генеральна Асамблея ООН затвердила резолюцію про ситуацію з правами людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/