Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Позиція представників чернігівської громади і влади щодо блокади. Відео


У Чернігові добровольці-ветерани АТО вимагають від влади рішучих і водночас зважених дій.

Добровольці, які захищали і захищають Україну від зазіхань ненависного кремлівського ворога, чудово розуміють, що у разі розхитування ситуації, нею може скористатися ворог, як вже було у першій чверті минулого століття. А тому закликають владу до виважених кроків стосовно своїх громадян і рішучих дій щодо ненажерливого Кремля.

Та влада, схоже, веде чи не спеціально через конфронтацію та провокацію до дестабілізації в суспільстві − якраз напередодні Дня українського добровольця вчинила непродумані й провокуючі дії: розігнала силою та заарештувала учасників «Блокади Донбасу» у Кривому Торці.

Після цих подій громадська організація «ДІЯ» оприлюднила заяву, в якій зазначила, що Верховною Радою та Кабінетом Міністрів України мусять бути терміново прийняті всі необхідні регуляторні акти, які мають внести ясність до цього питання. Зокрема, внесені правки в Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», а його дія розширена на територію тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. Виписані всі необхідні переліки, положення та порядки для максимального спрощення гуманітарних процесів у регіоні та унеможливлення кримінальних процесів.

Провід Національного руху «ДІЯ» у своїй заяві стисло, але чітко висунув кілька вимог владі.

У Чернігові ветерани АТО під час відзначення Дня добровольця активно закликали керівників обласної та міської влади приєднатися до вимог активістів.

Свою позицію до подій навколо блокади та все, що пов`язано з нею, висловили:

Роман Коваль − координатор Національного руху «ДІЯ» (Державна Ініціатива Яроша)

Іван Сута – ідеологічний референт Національного руху «ДІЯ»

Вадим Йовенко – керівник Чернігівського відокремленого підрозділу Національного руху «ДІЯ»

Валерій Куліч – голова Чернігівської облдержадміністрації

Владислав Атрошенко – Чернігівський міський голова

Наталія Панаско − керівник Чернігівського обласного осередку «Правий сектор»

Наступного дня, 15 березня, депутати Чернігівської міської ради зібралися на позачергову сесію, на якій прийняли Звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради Андрія Парубія, Голови Уряду України Володимира Гройсмана.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/