Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Позиція фракції «Наш край» у Чернігівській міськраді проти терміналу


НЕ позиція редакції. «Наш край» разом із громадою змусить владу ліквідувати екологічно небезпечний термінал у центрі міста

Звернення до громади депутатської  фракції Чернігівської міськради «Наш край» щодо продовження діяльності ТОВ «Термінал-Центр»

Шановні Містяни!

Громада Чернігова стала свідком цинічного політичного договорняка, до якого вдалися мер Атрошенко разом із депутатами міськради. Всупереч інтересам громади вони на чотири місяці подовжили діяльність митного терміналу в центрі Чернігова.

До змови вдалися депутати всіх фракцій, окрім «Нашого краю». Зокрема запродалися й ті, хто декларував підтримку мешканців міста у їхній боротьбі за закриття екологічно небезпечного терміналу під своїми вікнами.

Міська влада зрадила інтереси людей, які присягалася захищати. Мер разом із більшістю депутатів зневажили людей, які захищають свої права на безпечне екологічне середовище. Вони запалили на шляху громади червоне світло, ввімкнувши зелене – корисливим ділкам, які наживаються на здоров’ї людей.

Депутати «Нашого краю» разом із громадою змусять владу ліквідувати цей екологічно небезпечний об’єкт у центрі міста. Пропонуємо громаді утворити організаційний комітет з ліквідації митного терміналу за участю представників партії «Наш край» і мешканців будинків, прилеглих до терміналу. Закликаємо долучитися до цієї ініціативи всіх небайдужих чернігівців, громадські організації та політичні партії.

Разом із активістами ми контролюватимемо дії влади щодо закриття терміналу, аби вже за 4 місяці митний термінал на Жабинського перестав існувати. Цей час ми розглядаємо як ліквідаційний період, а не як час для подальшої бізнес-діяльності терміналу. Разом ми змусимо владу дбати про людей!

Цинічна та нещира позиція мера Атрошенка свідчить про його зневагу до мешканців міста. Своїми заявами він визнає шкідливий характер власних дій. Разом ми змусимо Атрошенка із поплічниками почути голос громади, служити її інтересам, а не виконувати забаганки спонсорів-олігархів. Разом ми відновимо справедливість у Чернігові!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/