Вторник, 13 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Посадовці Укрзалізниці завдали державі збитків у півмільйона гривень

Посадовці Укрзалізниці завдали державі збитків у півмільйона гривень


Двоє посадовців Укрзалізниці та підрядник постануть перед судом. Вони завдали державі майже півмільйона гривень збитків під час ремонту залізничного мосту.

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох посадовців регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» та керівника приватного будівельного підприємства, яких підозрюють у службовому підробленні, розтраті та заволодінні бюджетними коштами (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що посадові особи спільно з підприємцем спричинили збитки державі на суму понад 438 000 грн під час ремонту інженерної споруди Укрзалізниці — залізничного мосту на ділянці міжнародного сполучення Гомель – Чернігів – Київ.

З’ясовано, що службовці внесли в акти прийняття виконаних робіт недостовірні відомості щодо найменування та обсягів фактично виконаних робіт і підписали їх.

Ці документи послугували підставою для незаконного перерахування бюджетних коштів на рахунок підрядника.

Як повідомили в Чернігівській обласній прокуратурі, досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП у Чернігівській області.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/