Понедельник, 1 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Порозумітися вирішили служби: фіскальна й міграційна

Порозумітися вирішили служби: фіскальна й міграційна


Питання взаємодії та інформаційної співпраці обговорили під час робочої зустрічі начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області Олексій Барановський та начальник Управління Державної міграційної служби у Чернігівській області Ксенія Лук’янець.

Керівники відомств та учасники зустрічі окреслили перспективи та основні напрямки співпраці щодо спільної протидії нелегальній міграції, зокрема, щодо обміну інформацією, проведення консультацій та використання напрацьованого досвіду.

Важливу увагу приділили питанню об’єднання спільних можливостей щодо виявлення порушень податкового законодавства фізичними особами — нерезидентами, які здійснюють діяльність у регіоні.

У ході зустрічі було опрацьовано подальші дії та заплановано ініціювати залучення до співпраці представників правоохоронних та інших органів влади області.

Пріоритетним завданням визначено започаткування інформаційного обміну з метою дотримання податкового законодавства як резидентами, так і нерезидентами України.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/