Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Помічник лікаря — теж медпрацівник


EntomologistЧи зараховують до стажу, що дає право на пенсію за вислугу років, період роботи на посаді помічника ентомолога?

Роз’яснення надає Світлана ТИМОЩУК, головний спеціаліст відділу контролю за призначенням пенсій ПФУ в Чернігівській області.

Відповідно до п. «е» ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення» право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення при наявності спеціального стажу роботи від 25 до 30 років за переліком, що затверджується у порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України, незалежно від віку.

Кабінетом Міністрів України Постановою від 04.11.1993 № 909 (зі змінами) затверджений Перелік закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років.

Вищевказаною постановою передбачені посади лікарів і середнього медичного персоналу (незалежно від найменування посад), зокрема, в санітарно-епідеміологічних закладах.

До середнього медперсоналу належать посади медичних працівників, робота на яких вимагає від фахівця наявності спеціальної медичної освіти.

Відповідно до пункту 12 розділу ІІІ Переліку вищих і середніх спеціальних навчальних закладів, підготовка і отримання звання в яких дають право займатися медичною і фармацевтичною діяльністю, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25 грудня 1992 року №195 «Про затвердження Переліку вищих і середніх спеціальних навчальних закладів, підготовка і отримання звання в яких дають право займатися медичною і фармацевтичною діяльністю», посаду помічника ентомолога віднесено до посад середнього медичного персоналу.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/