Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Політик підготував для кандидатів у депутати решето та сито

Політик підготував для кандидатів у депутати решето та сито


Сильний та розумний парламент може бути тоді, коли вибори народних депутатів проводити за двотуровою мажоритарною системою.

Про це заявив політик, віце-прем’єр-міністр (2005) Роман Безсмертний.

«Сьогодні всі говоритимуть про те, яка виборча система правильна для країни. Популярним вважається виступати за відкриті виборчі списки. Я буду непопулярним. Вважаю, що найкращим варіантом обрання народних депутатів є двотурова мажоритарка абсолютної більшості при висуненні виключно від політичних партій. Так, я чітко усвідомлюю про що зараз кажу», — зазначив він.

На його думку, виборче законодавство, за яке сьогодні стоятимуть під стінами парламенту активісти, — «ані просте, ані ефективне».

«За свою політичну кар’єру я бачив законодавчий орган, який пропонував національні смисли. І бачу нинішній парламент, в якому здоровий глузд – у постійній меншості. Як цього не допустити? Як українцям провести в парламент фахових і підготовлених людей? Процес виборів дуже складний. Закон має стати «решетом та ситом», через які просіюються кандидати в народні депутати», — сказав Безсмертний.

При цьому політик із ситом у руках продемонстрував це у відео на своєму YouTube каналі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/