Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Поліція вимушена виконувати дурнуваті закони, втрачаючи свій авторитет

Поліція вимушена виконувати дурнуваті закони, втрачаючи свій авторитет


Кілька років тому нардепи — так звані обранці від народу — «пролонгуючи» бажання крупних наркоділерів та представників еліт-бізнесу, заборонили вирощування маку в Україні звичайним громадянам, натомість сильним світу цього законодавчо дали відповідний дозвіл на вирощування цієї рослини, яку споконвіку вирощували в Україні. Наркоманів, при цьому, менше не стало, навпаки, їх кількість щороку зростає.

Правоохоронцям нічого на залишається, як виконувати абсурдні закони та інші подібні нормативні акти.

Ось і цього разу поліція Чернігівщини виявила ще одне домогосподарство з плантацією маку, інформують в секторі комунікацій з громадськістю правохоронного відомства області.
У рамках операції «Мак-2017» Ріпкинська поліція виявила, що на одній з присадибних ділянок району 85-річний господар самовільно виростив 320 рослин маку.

Тож тепер чоловік похилого віку не уникне покарання — до нього застосовуватимуться санкції частини 1 статті 310 Кримінального кодексу України.

Поліція Чернігівщини нагадує громадянам про заборону незаконного посіву наркотичного зілля та застерігає не гратися у хованки із законом. Власники присадибних ділянок несуть відповідальність за те, що на них росте.
Якщо біля вашого будинку виріс мак або конопля, то краще знищити їх, бо доведеться відповідати перед законом. Зауважимо, що право на вирощування нарковмісних рослин мають лише юридичні особи, які для цього отримують спеціальні дозволи.
Тим часом за незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку в кількості до 100 рослин чи конопель до 10 рослин передбачена адміністративна відповідальність (ст. 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення) — штраф від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин.
Якщо ж правопорушник виростить від 100 до 500 рослин снодійного маку або від 10 до 50 рослин конопель — йому загрожує вже кримінальна відповідальність (ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України) — штраф від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Поліція звертається до мешканців області з таким проханням:

Якщо Ви володієте інформацією про факти нелегальних посівів снодійного маку чи конопель, звертайтеся до відповідних територіальних відділків поліції або телефонуйте на «102».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/