Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Поліція шукає шкуродера, який сокирою відсік собаці лапи та ніс


Поліція і зоозахисники Улан-Уде (республіка Бурятія) розшукують шкуродера, який відрубав лапи і ніс бездомному собаці. Скалічену тварину приніс у ветеринарну клініку місцевий житель. На наступний день на тому ж місці знайшли іншу собаку з відрубаним хвостом.

За словами місцевих волонтерів, молода людина, яка принесла собаку, що стікала кров'ю,  в клініку, помітила її на покинутому пустирі. Ветеринари встановили, що, імовірно, лапи собаці рубали сокирою, ніс — ножем, причому травми були нанесені в різний час: у тварини відрізані три лапи і кінчик носа.

В даний час життя тварини поза небезпекою, воно знаходиться в ветклініці, йому надана перша допомога, рани оброблені. Собака самостійно їсть і п'є. За добу через соцмережі волонтери зібрали суму, необхідну на лікування і протезування пса. Незважаючи на жахливий напад, собака не перестала довіряти людям і терпляче переносить всі процедури, за що вже отримала кличку Дружок.

За словами ветеринарів, через два-три тижні (коли заживуть тканини) можливо транспортування собаки до ветклініки Новосибірська, яка вже дала добро на установку собаці імплантів.

собака-живодерЯк розповіла Вестям.Ru засновник фонду допомоги бездомним тварин «Я вільний» Тетяна Чернікова, в даний час головне завдання — знайти і покарати злочинця. Тим, хто допоможе в цьому, обіцяна нагорода — 10 тисяч рублів. Всіх, у кого є будь-які припущення на цю тему, просять телефонувати в поліцію або вийти на зв'язок до місцевої волонтерки Катерини, яка тримає ситуацію на контролі.

Поліцією Улан-Уде за даним фактом розпочато перевірку. Уже допитані перші свідки.

Вже через добу після НП на тому ж пустирі було виявлено ще одну понівечену тварину — собаку з відрубаним хвостом.

Зоозахисники сподіваються, що випадки нелюдської жорстокості не залишаться безкарними. І сподіваються також в подальшому знайти будинок цим тваринам, які стали інвалідами з вини людини.

Джерело


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/