Пятница, 7 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Поліцейський провів незаконний обшук. Ось що було далі

Поліцейський провів незаконний обшук. Ось що було далі


Прокуратурою Чернігівської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом проведення незаконного обшуку службовою особою у приватних господарствах (ч. 2 ст. 162 КК України).

Про це повідомили редакції в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

У судовому засіданні прокурор надав беззаперечні докази, зібрані у ході розслідування, що інспектор Пирятинського відділення поліції ГУНП в Полтавській області, всупереч ст. 30 Конституції України, в частині заборони протиправного проникнення у житло, провів незаконні обшуки приватних будинків у с. Єгорівка Прилуцького району Чернігівської області.

Аргументуючи мешканцям житлових будинків необхідність обшуків інспектором було повідомлено про оперативну необхідність встановлення місцеперебування раніше судимого мешканця м. Пирятин. Водночас, заходи було проведено за відсутності кримінального провадження та відповідного рішення суду.

Вироком Прилуцького міськрайонного суду від 21.05.2018 за вчинення інкримінованого кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 162 КК України, обвинуваченого засуджено до 2 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/