Вторник, 14 мая 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Поліцейська кров вируватиме у венах багатьох цивільних громадян


14 червня вже традиційно відзначають Всесвітній день донора крові — міжнародний день з травня 2005 року. Це день вияву вдячності мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров'я інших людей, здаючи свою кров.

поліція-охорона-Чернігів (2)

Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Хоча потреба в крові є загальною, доступ до неї тих, хто її потребує, на жаль, загальним не є. Тому кожен донор, який здає кров, робить свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів.

поліція-охорона-Чернігів (1)Донорство – місія благородна і вкрай необхідна для суспільства. Тому потрібно пам’ятати, що допомога необхідна не тільки в день донора, а кожного дня, кожну хвилину, кожну мить. Донор — не посада і не професія, це покликання. Донор — це той, хто за власним бажанням, патріотизмом і чуйністю віддає частину своєї крові людям. І рятує їм життя!

поліція-охорона-Чернігів (3)Поліцейські охорони Управління поліції охорони в Чернігівській області вже неодноразово організовуються для добровільної здачі крові, серед них є і постійні донори.

Ось і цього разу, у Всесвітній день донора крові, правоохоронці зібралися біля станції переливання крові, щоб поповнити запаси банку крові та врятувати чиєсь життя.

поліція-охорона-Чернігів (4)Біля входу поліцейських охорони зустрів Головний лікар Чернігівської обласної станції переливання крові, кандидат медичних наук Павло Герасименко та, подякувавши за ініціативу здачі крові, провів до приймального пункту.

— Взагалі, регулярна здача крові — навіть корисна. Вона допомагає покращити кровотворення, вивести з організму надлишок заліза, який може викликати онкологічні та серцеві патології. Також донорство стимулює загальну активацію та відновлення організму, сприяє нормалізації кровообігу, профілактує серцево-судинні захворювання, стимулює імунну систему, зменшує навантаження на печінку та селезінку. Ще один великий плюс полягає в здатності організму протистояти надмірним кровотечам та значно швидше відновлюватися після них, — розповів Павло Герасименко.

поліція-охорона-Чернігів (6)Сама процедура здачі крові пройшла швидко, тому що поліцейські – це обстежені люди, котрі мають міцне здоров’я і добре переносять кровоздачу.

поліція-охорона-Чернігів (7)Поліцейські в силу своєї професії часто бачать травмованих людей і знають, що втрата крові загрожує життю, а вчасна донорська допомога дасть змогу зберегти багато життів.

поліція-охорона-Чернігів (8)

поліція-охорона-Чернігів (5)

Ольга Постол, Управління поліції охорони в Чернігівській області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/