Суббота, 4 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Поети з Чернігова – переможці Загальнонаціонального конкурсу

Поети з Чернігова – переможці Загальнонаціонального конкурсу


Відомі українські поети Тетяна і Сергій Дзюби втретє поспіль перемогли на Загальнонаціональному конкурсі «Українська мова – мова єднання».

Нинішній конкурс, який зібрав учасників з усієї України та чимало гостей із закордону, – ювілейний, адже проводився вдвадцяте. Тож за перемогу змагалися сотні творчих людей. Сергія та Тетяну нагородили за їхні книжки «Голоси двох поетів» (Іспанія, Болівія), «Береги» (Румунія) й «Колись ви вигадаєте нас» (В’єтнам).

Також Сергія Дзюбу відзначено і за книжку ста пісень «Примчу на білому коні», котра побачила світ за сприяння Героя України Л. Г. Яковишина, керівника Ічнянського заводу сухого молока та масла, депутата Чернігівської обласної ради В. П. Кияновського і підприємця, інвестора, науковця В. Ф. Хоменка.

Засновник і незмінний очільник цього престижного конкурсу – голова Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України Юрій Работін. Тож урочисте нагородження лауреатів традиційно відбулося в Одесі.

У попередні роки на конкурсі відзначалися збірки віршів Тетяни та Сергія Дзюби «Selected Poems» (США), «На сріблястій долоні вічності» (Болгарія), «Дощ із твоїми очима» (Чехія), «Розмова чоловіка і жінки» (Польща), «Місто Зима» (Білорусь), «На острові, далекому, мов сльози Єви» (Сербія), «Яблука з небесного саду» (Швеція, Туркменістан) та «Остання кочівля любові» (Казахстан)

Ярослав Савчин,

прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/