Воскресенье, 31 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Подвиг Героїв Крут вшанували кіборги та військові разом з Тимошенко

Подвиг Героїв Крут вшанували кіборги та військові разом з Тимошенко


«Сьогодні біля мене стоять наші Герої, які в той самий трагічний час початку війни, окупації стали за нас з вами, за наших дітей, онуків, нашу державу», – підкреслила 29 січня 2019 року лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час вшанування подвигу Героїв Крут.

Згадуючи всіх українців, які зараз захищають нашу державу від російського агресора, Юлія Тимошенко разом із військовими та кіборгами вшанувала подвиг Героїв Крут, юнаків, які 101 рік тому стали на захист України, віддавши своє життя за наше майбутнє.

«Ці 500 юнаків тоді, 101 рік тому, отримали найвагомішу українську перемогу – моральну. Тому що саме тут вони народили силу нашого духу, нашу славу, незламність української нації та здатність протистояти будь-яким ворогам», – наголосила лідер «Батьківщини» біля Меморіалу пам’яті Героїв Крут.

Бій під Крутами Юлія Тимошенко назвала величною звитягою, яка увійшла в історію нашої країни і до сьогодні дає нам силу: «101 рік тому наші хлопці тут, під Крутами, показали, як боротися за Україну».

Проте, як зауважила політик, наразі ця боротьба не завершена.

 

Зі свого боку військові, які також вшановували пам’ять Героїв Крут на місці бою на Чернігівщині,  зазначили, що вони підтримують Юлію Тимошенко і бачать її справжнім національним лідером.

«Ми особисто ухвалили рішення підтримати нашого президента, а також Верховного головнокомандувача ЗСУ – Юлію Тимошенко», – сказав кіборг, голова Всеукраїнської спілки побратимів України Михайло Миньо.

Його підтримав і Сергій Смаглій (пішов на фронт добровольцем у 60 років, заступник командира реактивного дивізіону, 93 бригада): «Я підтримую Юлію Тимошенко з 2002 року. Якщо треба віддати життя, я знаю, що ми готові… Справжні військові підтримують Юлію Тимошенко. Я можу сказати це за свою бригаду, яка зараз стоїть під Авдіївкою».

Юлія Тимошенко вкотре наголосила: здобуття миру в Україні сьогодні можливе за умови потужної армії, членства в НАТО та повернення до гарантій Будапештського меморандуму. Вона нагадала, що в 1994 році Україна відмовилась від третього за потужністю в світі ядерного потенціалу в обмін на гарантії безпеки та територіальної цілісності.

«Наше завдання: по-перше, залучити всіх, хто давав Україні гарантії у 1994 році, до реальних, вагомих міжнародних переговорів. Ми доб’ємося, щоб гаранти виконали свої гарантії, щоб в Україну прийшов справжній мир, а не його ілюзія. І я знаю, що так буде», – наголосила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко разом із військовими та кіборгами поклала квіти до Меморіалу пам’яті Героїв Крут і розгорнула найбільший Прапор України.

Вшанування пам'яті героїв Крут

Крути — це особливе місце. 101 рік тому кілька сотень юнаків отримали тут найвагомішу українську перемогу. Саме тут вони народили силу нашого духу, нашу славу, незламність української нації та здатність протистояти будь-яким ворогам. Наші хлопці тут, під Крутами, показали, як боротися за Україну.Сьогодні в Крутах ми вшанували їхню пам’ять разом із сучасними Героями, які в трагічний час початку війни стали за нас з вами, за дітей і онуків, за країну. Для мене честь — чути слова підтримки і надії від наших військових, наших Кіборгів. Коли військові говорять тобі в очі: «Ви — наш майбутній головнокомандувач» — це і величезна відповідальність.Я свідома того, що нам потрібен справжній мир, а не його ілюзія. І я знаю, що так буде. Не підведу.А Крути сьогодні побачили найбільший прапор України. Ми розгорнули його в тому місці, де 101 рік тому юнаки боролися за нас з вами. Це — символ того, що вони боролися недарма. Україна — є! І Україна — буде!

Юлія Тимошенко 发布于 2019年1月29日周二

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/