Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Подробиці про нового начальника УМВС у Чернігівській області


Едуард Альохін2 квітня заступник міністра МВС України Сергій Яровий представив особовому складу Управління МВС у Чернігівській області нового начальника — Едуарда Альохіна, який до цього часу обіймав посаду заступника в.о. начальника УМВС в області.

На урочистому представленні взяли участь голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, який юридично і фактично є ще народним депутатом (обирався від Політичної партії «Блок Петра Порошенка»), голова Чернігівської обласної ради Микола Зверєв, прокурор області Дмитро Чібісов.

Кадрові зміни торкнулися і міліції громадської безпеки. На чолі цієї служби став вже відомий на Чернігівщині капітан Роман Пицків, який має цивільну освіту, але під час Майдану торік очолював «майданівську» сотню. Після початку українсько-російської війни на Сході нашої країни, став командиром батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів».

5

Для збільшення фото, клацніть по ньому

 

У своєму виступі заступник Міністра внутрішніх справ генерал-полковник міліції Сергій Яровий відзначив позитивні здобутки Чернігівщини в боротьбі зі злочинністю та обороні українських рубежів в зоні АТО. Він також вказав на роль зведеного загону міліції Чернігівщини та спецбатальйону «Чернігів» у підтриманні миру на Донбасі. Загалом Чернігівська область за результатами роботи знаходиться на доброму рахунку у МВС України.

2

Сергій Яровий зауважив, що новопризначений начальник УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Едуард Альохін не потребує представлення, оскільки з червня минулого року виконував обов’язки заступника начальника Управління і встиг зарекомендувати себе з кращого боку як в області, так і перед керівництвом МВС. Також Едуард Альохін очолював зведений загін міліції Чернігівщини, який ніс службу на передовій під Дебальцево.

Едуард Альохін

Едуард Альохін

Звертаючись до особового складу, Едуард Альохін подякував за довіру і запевнив, що прикладе всіх зусиль, щоб міліція Чернігівщини носила своє звання правоохоронців з гордістю.

Роман Пицьків

Роман Пицків

Роман Пицків також запевнив присутніх, що метою його роботи буде повернення довіри до міліції, тому він вже зараз готовий до діалогу з колегами і громадськістю.

7

 

Підсумовуючи результати зустрічі, заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий підкреслив, що зараз вкрай актуальним питанням є реформування міліції. І зробити це потрібно не тільки для самих правоохоронців, а й в першу чергу для українців, для розбудови правової держави. Він побажав новопризначеним керівникам професіоналізму, наполегливості та успіхів у роботі.

Досьє:

Едуард Володимирович Альохін народився в Чернігові 11 жовтня 1968 року. Навчався в Чернігівському державному педагогічному інституті, звідки був призваний до лав збройних сил СРСР. Закінчив навчання в інституті у 1992 році — вже після демобілізації.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у серпні 1992 року на посаді оперуповноваженого карного розшуку лінійного відділу внутрішніх справ на станції «Чернігів».

Обіймав різні посади в карному розшуку Чернігівського районного відділу та Чернігівського міського управління.

В 1998 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «правознавство».

З 2002 року — заступник начальника управління карного розшуку УМВС.

В березні 2005 року був призначений на посаду начальника Чернігівського міського відділу.

У 2006 році, коли Едуард Альохін обіймав посаду міської міліції у Чернігові і одночасно був кандидатом до місцевих рад від Соціалістичної партії України, представники демократичних організацій зазнавали деяких утисків – у них відбирали агітаційну літературу, затримували у міліцейський відділок до «вияснення обставин». А пізніше, коли Альохін став все ж таки депутатом міськради, він активно займався благоустроєм мікрорайону, де особисто сам проживав, зокрема, за його участю встановлювали євроконтейнери для сміття.

Під час Майдану він очолював місцеву Самооборону.

На початку цього року очолював зведений міліцейський загін на Сході країни в зоні бойових дій.

На головному фото: Едуард Альохін після повернення із зони АТО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/