Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Подорож у країну дитинства


До Міжнародного дня захисту дітей у Семенівці на Чернігівщині проводилися різні заходи.  Для тих, хто не брав у них участі, демонструємо у фотозвіті.

А самі заходи були такі:

01.02.2015 р. — урочисте відкриття літніх таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів району (12 таборів);

— 02.06.2015 р. — концертно-розважальна програма для дітей молодшого шкільного віку «Подорож у країну дитинства» на території районного Будинку культури відбулася, де керівники гуртків та вихованці районного Будинку творчості дітей та юнацтва підготували розважальну програму.

А на завершення — 03.06.2015 р. проведено конкурс дитячих малюнків на асфальті (біля Семенівської гімназії № 2) та спортивну естафету «Будьмо здорові та сильні» (міський стадіон) на міському стадіоні.

До речі, спонсором естафети «Будьмо здорові та сильні», у якій беруть учні 5-х класів, виступає ПриватБанк. Усім учаникам цього конкурсу у якості подарунків банком будуть перераховані певні кошти на мобільні телефони.

А ще на дітей очікують численні цікаві та пізнавальні екскурсії, у т.ч. і за межі Семенівського району. Тож побажаємо дітлахам весело та цікаво провести час, отримувати позитивні емоції і незабутні враження!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/