Суббота, 29 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Податковій грамоті навчали платників податків

Податковій грамоті навчали платників податків


На семінарі, що відбувся 2 березня в Чернігівській обласній державній інспекції, платникам податків розповідали про порядок визначення суми ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету, відшкодуванню на рахунки платника та строки проведення розрахунків.

З таким питанням виступила начальник відділу адміністрування та контролю за відшкодуванням ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб Ірина Соболева. Вона повідомила, що з початку року на рахунки платників повернуто майже 300 млн.грн. ПДВ, що в 2 рази перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Тему ПДВ продовжила Олена Протченко, заступник начальника відділу адміністрування та контролю за відшкодуванням ПДВ. В деталях вона розповіла про систему електронного адміністрування податку на додану вартість, яка забезпечує автоматичний облік сум цього податку в розрізі платників.

Заступник начальника управління податків і зборів з юридичних осіб — начальник відділу адміністрування податку на прибуток Тамара Пищур розповіла про податок на прибуток, та на що варто звернути увагу платникам у 2018 році.

Йшлося на семінарі і про особливості оподаткування юридичних осіб у 2018 платою за землю. Про це повідомила Людмила Гординська, начальник відділу адміністрування екологічного податку та рентної плати і місцевих податків.

Також розглядали актуальні питання справляння податків і зборів з фізичних осіб та Декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році. З даних питань інформувала платників головний державний ревізор-інспектор відділу аналізу та прогнозування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Алла Супрун.

В ході семінару, його учасники мали змогу поставити запитання лекторам та отримати кваліфіковані відповіді від досвідчених фахівців фіскальної служби області.

Світлана Стрижак


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/