Суббота, 4 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Податковій грамоті навчали платників податків

Податковій грамоті навчали платників податків


На семінарі, що відбувся 2 березня в Чернігівській обласній державній інспекції, платникам податків розповідали про порядок визначення суми ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету, відшкодуванню на рахунки платника та строки проведення розрахунків.

З таким питанням виступила начальник відділу адміністрування та контролю за відшкодуванням ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб Ірина Соболева. Вона повідомила, що з початку року на рахунки платників повернуто майже 300 млн.грн. ПДВ, що в 2 рази перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Тему ПДВ продовжила Олена Протченко, заступник начальника відділу адміністрування та контролю за відшкодуванням ПДВ. В деталях вона розповіла про систему електронного адміністрування податку на додану вартість, яка забезпечує автоматичний облік сум цього податку в розрізі платників.

Заступник начальника управління податків і зборів з юридичних осіб — начальник відділу адміністрування податку на прибуток Тамара Пищур розповіла про податок на прибуток, та на що варто звернути увагу платникам у 2018 році.

Йшлося на семінарі і про особливості оподаткування юридичних осіб у 2018 платою за землю. Про це повідомила Людмила Гординська, начальник відділу адміністрування екологічного податку та рентної плати і місцевих податків.

Також розглядали актуальні питання справляння податків і зборів з фізичних осіб та Декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році. З даних питань інформувала платників головний державний ревізор-інспектор відділу аналізу та прогнозування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Алла Супрун.

В ході семінару, його учасники мали змогу поставити запитання лекторам та отримати кваліфіковані відповіді від досвідчених фахівців фіскальної служби області.

Світлана Стрижак


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/