Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

По-одеськи: містяни та їх щасливі гості зможуть викликати військове таксі


«Можно все сделать гораздо проще. Подойди к Изе, поговори с ним, как бы между прочим. Три раза попроси, чтобы он никому ни слова. И уже завтра об этом будет знать вся Одесса!». © агентство «Тудой-сюдой».

Покажіть мені цього Ізю, я йому скажу, що #WarTaxi вирушає до Одеси!)

23-25-го червня одесити та їх щасливі гості зможуть викликати Військове таксі через сервіс #Uklon, дізнатись останні новини у водіїв — військових та волонтерів, проїхатись позашляховиком, що після акції вирушає на фронт.

А головне – внести свою частку на придбання позашляховика для 28-ї окремої механізованої бригади, що базується у смт. Черноморьске Одеської області, з липня 2014-го бере участь у боях на сході України і невдовзі повертається у зону бойових дій.

Замовляйте таксі через сервіс виклику авто Uklon, обирайте вкладку War Taxi, допомагайте українській армії! Всі кошти із замовлень, зароблені через вкладку War Taxi з 23-го по 25-те червня, будуть передані Благодійному фонду «Повернись живим» для купівлі позашляховика для військових.

Эвелина Александренко
Проект «Повернись живим»

Інформація про реквізити та контакти організаторів проекту ТУТ

ДЕТАЛЬНІШЕ 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/