Неділя, 22 Квітень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
По-одеськи: містяни та їх щасливі гості зможуть викликати військове таксі

По-одеськи: містяни та їх щасливі гості зможуть викликати військове таксі


«Можно все сделать гораздо проще. Подойди к Изе, поговори с ним, как бы между прочим. Три раза попроси, чтобы он никому ни слова. И уже завтра об этом будет знать вся Одесса!». © агентство «Тудой-сюдой».

Покажіть мені цього Ізю, я йому скажу, що #WarTaxi вирушає до Одеси!)

23-25-го червня одесити та їх щасливі гості зможуть викликати Військове таксі через сервіс #Uklon, дізнатись останні новини у водіїв — військових та волонтерів, проїхатись позашляховиком, що після акції вирушає на фронт.

А головне – внести свою частку на придбання позашляховика для 28-ї окремої механізованої бригади, що базується у смт. Черноморьске Одеської області, з липня 2014-го бере участь у боях на сході України і невдовзі повертається у зону бойових дій.

Замовляйте таксі через сервіс виклику авто Uklon, обирайте вкладку War Taxi, допомагайте українській армії! Всі кошти із замовлень, зароблені через вкладку War Taxi з 23-го по 25-те червня, будуть передані Благодійному фонду «Повернись живим» для купівлі позашляховика для військових.

Эвелина Александренко
Проект «Повернись живим»

Інформація про реквізити та контакти організаторів проекту ТУТ

ДЕТАЛЬНІШЕ 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/