Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Піратське село поряд із зачарованими будинками…


IMG_8722 - копияЗачаровані будинки, піратська село, веселі кораблики і арт-естафети — все це відчули та побачили у дворах чернігівські діти. І не тільки побачили, а й самі стали активними учасниками цього яскравого дійства. 

Свято видалося дуже радісним і світлим, незважаючи на похмуру погоду і загальну ситуацію в країні. 

Навіть у непростий для України час міська влада разом зі спонсорами та благодійниками постаралися зробити святковий подарунок для чернігівської дітворі.

У багатьох місцях міста в неділю — яка хоч і була похмурою, можна було спостерігати веселі зграйки малюків і підлітків, які грають, малюють на асфальті кольоровою крейдою, співають і танцють.

IMG_8360

Такого піднесеного настрою, як цього дня, багато жителів вулиці Кропивницького не пригадують років сорок. Діти і дорослі були одягнені в костюми морських розбійників. Вони шукали скарби, захоплювали «полонених». А потім за святковим столом відзначали свої перемоги чаєм з власноруч зробленими солодощами, запиваючи «колючим» і «лимонним» ромом.

IMG_8365

Головною подією дня для місцевих жителів на вул. Кропивницької стало урочисте відкриття дитячого майданчика під назвою «Бухта піратів». Подію відвідали почесні гості — перший заступник міського голови Микола Миргородський і депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради Світлана Личак. Вони й перерізали червону стрічку. Старожили раді, що на їхній вулиці відбулося таке дійство — «піратське захоплення землі». Відтепер ця ділянка вулиці стала власністю чотирьох десятків місцевих «піратів». Дорослі обнесли територію парканчиком, встановили літній будиночок, розмістили спортивне та ігрове обладнання, отримане в подарунок від народного депутата України Валерія Дубіля.

IMG_8467

Цього ж дня Валерій Дубіль запросив маленьких чернігівців у кінотеатр імені Щорса на сеанси мультика «Кіт Грім і зарчарований дім». Батьки без особливого страху залишали своїх чад біля входу в кінозал і йшли насолоджуватися 90 хвилинами відпочинку від дітей. А малеча, окрім задоволення від перегляду талановитого творіння американських мультиплікаторів, отримували барвисті значки на згадку про свято.

IMG_8722

Ще одним подарунком чернігівцям від «Батьківщини» стали водні прогулянки по Десні. Теплохід «Казбек» цього дня безкоштовно покатав сотні дітей-сиріт, з багатодітних сімей, дітей з обмеженими можливостями. Маленькі мандрівники були в цілковитому захваті — радісний сміх звучав на палубі. Таким способом відпочили душею і тілом — благодійники роздавали шоколадних дідів морозів і морозиво.

IMG_9911

Настав вечір, але свято ще довго не закінчувалося. Близько шостої вечора в одному з дворів вулиці генерала Пухова почалася акція «арт-дворики». На новому дитячому майданчику зібралося з півсотні маленьких чернігівців з навколишніх багатоповерхівок. І чотири молодих аніматора зайняли їх увагу майже на годину.

За всім дійством милостиво спостерігали батьки сімейств, мами і бабусі з дідусями, новоявлені бігуни естафети…

Закінчилася радісна подія масовим розмалюванням дитячих образів у жовто-блакитних фарбах.

Загалом, свято вдалося... 

Христина Чайка, Остап Северин


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/