Четверг, 4 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Підземний перехід біля готелю «Україна»: гарантійний строк — 5 років


Підрядник, який проводить реконструкцію підземного переходу біля готелю «Україна» в Чернігові, відповідно до укладеного ним договору з містом дає на цей об’єкт  5-річну гарантію.

«Підрядник гарантує якість закінчених робіт та можливість їх експлуатації протягом гарантійного строку згідно з чинним законодавством. Гарантійний строк становить 5 років,» - сказано в тексті договору (розділ 16). – «Підрядник зобов’язаний усунути виявлені недоліки (дефекти) в порядку, визначеному актом про їх усунення. У разі відмови  Підрядника усунути виявлені недоліки (дефекти) Замовник може усунути їх своїми силами або із залученням третіх осіб. У такому разі Підрядник зобов’язаний повністю компенсувати Замовнику витрати, пов’язані з усуненням зазначених недоліків та завдані збитки».

Такі чітко виписані гарантійні зобов’язання зараз є обов’язковим елементом усіх угод, які місто (в особі профільних структурних підрозділів міської ради) укладає з підрядниками на будь-які роботи. Необхідність жорсткої конкретизації гарантійних зобов’язань в угодах — вимога Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка. Цей підхід вже довів свою доцільність, коли підрядник через узяті на себе гарантійні обов’язки був змушений за свій рахунок відремонтувати ділянку вул. Шевченка.

ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ», яке за договором виконує реконструкцію підземного переходу на перехресті проспекту Миру та проспекту Перемоги в Чернігові – економічно сильна будівельна компанія, здатна виконати взяті на себе гарантійні зобов’язання.

Підрядник гарантує, що в реконструкції підземного переходу використовується саме та облицювальна плитка, яка передбачена проектом; що вона має всі необхідні документи, які підтверджують її якість, у т. ч. сертифікати, паспорти, висновки Держсанепідслужби тощо.

Подробиці щодо оздоблення «підземки» розповідає головний інженер підрядного підприємства Андрій Шульга:

—           Відповідно до проекту «Реконструкції підземного переходу на перехресті проспекту Миру та проспекту Перемоги в м. Чернігові» оздоблення підземного переходу розподіляється на 4 зони:

1.       Оздоблення зовнішніх парапетів і сходів;

2.       Внутрішніх стін сходів;

3.       Внутрішніх стін переходу;

4.       Підлоги всередині переходу.

Перша зона, яка безпосередньо піддається впливу атмосферних явищ, оздоблюється природним каменем – гранітними плитами (водопоглинання відповідно до паспортів якості -0,24%).

Друга зона оздоблюється керамогранітними плитками «Покостівка» (водопоглинання 0,5%). При цьому проектом передбачене влаштування навісів з монолітного полікарбонату над кожним виходом для запобігання потраплянню атмосферних опадів (дощу, снігу) всередину підземного переходу.

Третя зона, де потрапляння вологи на стіни виключено, у відповідності до проекту оздоблюється облицювальною плиткою Амаро Беж (водопоглинання 10%).

Четверта зона – внутрішня підлога, де попадання вологи з ногами перехожих можливе, облицьовується зносостійкими керамогранітними плитками «Грес» (водопоглинання 0,5%).

Усі матеріали, передбачені проектом реконструкції, підібрані раціонально, пройшли вхідний контроль якості, мають усі необхідні документи, що підтверджують їх якість і гарантують нормативний термін експлуатації.

Ми даємо гарантію на всі матеріали і на наші роботи – 5 років, - сказав він.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/