Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Підступна Десна забрала у свою круговерть 13-річну дівчинку


Сьогодні трагічна подія – вірогідна загибель дитини на воді – сталася на пляжі «Золотий берег» у Чернігові.

Дівчинка 13 років, яка відпочивала з батьками, зникла у воді на очах у матері. Це сталося в тому кінці пляжу, на який виходить «стежина здоров’я» з міського парку.

Як повідомив начальник відділу з надзвичайних ситуацій міської ради Григорій Годун, водолази на пляжі були і чергували на своєму посту. Він знаходиться біля медичного пункту, в тому кінці пляжу, який нижче за течією. На місці надзвичайної пригоди вони опинилися з максимальною швидкістю, вже через хвилину після отримання сигналу. Але навіть цього виявилося недостатньо.

Після того водолази повністю пройшли по акваторії дна всього пляжу, але тіла знайдено не було. Такою ж ситуація залишалася на вечір (18.30). Пошуки тривають. Як повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради, вирішується питання про те, щоби наступного дня пошуки велися водолазами від пляжу вниз за течією, в напрямку річкового порту.

Шановні батьки! Особливо слідкуйте за купанням дітей, організовуйте його з урахуванням навичок дітей у плаванні, вживайте усіх можливих заходів безпеки!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/