Воскресенье, 27 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Підстави позбавлення Саакашвілі громадянства є політично мотивованими

Підстави позбавлення Саакашвілі громадянства є політично мотивованими


Після непродуманих дій та недружнього кроку глави нашої держави Петра Порошенка до Міхеїла Саакашвілі, багато політиків, громадських активістів вважають, що це рішення Президента України є політичною розправою над опозиційним політиком.

Зокрема, голова РУХу «Справедливість» Валентин Наливайченко на своїй сторінці facebook рішуче засудив позбавлення українського громадянства Саакашвілі.

У заяві «Справедливості» зазначається, що «Президент поводить себе так, наче громадянство України – подарунок з панського плеча, який можна забрати назад, коли людина тобі чимось не вгодила. Це говорить лише про його непослідовність та острах перед тими, хто не поділяє його політику, не боїться говорити про це вголос та викриває і бореться в країні з корупцією».

Підстави, за якими Саакашвілі позбавляють громадянства України, є нікчемними і політично мотивованими.

За версією влади, зазначається далі у заяві, стосовно лідера «Руху нових сил» ГПУ надані якісь матеріали, які отримані від грузинської сторони, що говорить про обман, свідоме подання неправдивих відомостей або фальшивих документів ним в момент набуття Саакашвілі громадянства. Тут виникає два питання: чому українські інстанції, які перевіряють людину, перш ніж видати їй паспорт громадянина, не направили відповідні запити до грузинських колег? І чи можна довіряти владі Грузії, яка не приховує свої проросійські вподобання?

Це рішення Петра Порошенка Рух «Справедливість» вважає нічим інакшим, як беззаконням та свавіллям людини, яка захищає своїх друзів-олігархів, нападаючи на тих, хто бореться з корупцією.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/