Суббота, 4 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Підозрілий підрядник зробив у селі «смертельну» дорогу

Підозрілий підрядник зробив у селі «смертельну» дорогу


Лист жительки села Високе з Борзнянщини Чернігівської області (лист подається в оригіналі).

Чоловік повертався додому сильно накульгуючи, ледь тримав мопеда в руках. Одяг був обірваний, лице сильно подряпане. Зрозуміла, що сталося щось жахливе. Хотіла його вже вилаяти за те що напивсь і пошкодився. Однак чоловік заговорив повністю тверезим і переляканим голосом: «пішли покажу новий асфальт, чорти б його побрали».

Ми поставили мопеда і повільно прийшли до місця пригоди. Це було не дуже далеко від нашої садиби. Ось що ми побачили. Асфальт начебто було покладено нещодавно.

Обочина дороги була жахлива, та й сам асфальт видався нам підозрілим.

На наступний день ми зателефонували в сільраду, де нам сказали, що дорогу контролює область і запропонували скаржитися районному начальству.

Ми одразу набрали номер адміністрації, де сказали, що дорога будується за державні кошти і за все відповідає обласне управління дорбуду.

У цій інстанції ми й дізналися, що дорожні роботи виконувало якесь підприємство «Хальтфразен».

Звідки взявся той Хальтфрайзен на нашій Борзнянщині та чому так виконав роботи подивіться самі, а головне – невже отак безсовісно можна роботи дорогу для сільських людей?

Фотографій ми нащовкали чимало і тепер хочемо щоб бачили усі як дурять селянина. А ще ми страждаємо через небезпеку пошкодитись, бо узбіччя горбате. Це ж треба Богу дякувати, що мій чоловік їхав не швидко. Якщо обласні начальники замнуть це діло, то писатиму самому Зеленському. Хай накаже нечесних. Ми за нього голосували і надіємось, що в країні буде порядок.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/