Пятница, 14 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Петрушка і вода від ворогів. Спосіб проти пристріту від ніжинця


petrushkaСкільки людей — стільки і неприємностей. Але коли неприємності, як вороже військо, обступають з усіх сторін, стискають в кільце, коли вичерпані всі доводи розуму, а голова під вагою ударів відмовляється думати, тоді в боротьбу вступає інстинкт самозбереження. І цей інстинкт дуже часто приводить нас до країни чаклунів. Ми вирушаємо туди, не знаючи — вірити чи не вірити, про всяк випадок посміхаючись і все-таки сподіваючись, що чаклунство нам допоможе.

В друкованих випусках нашої газети ми розповідали більш детально про знахаря Миколая (не Миколи, як він сам підкреслює) з Ніжинського району. Вміщували й кілька його «чаклунських» рецептів.

Ми не беремо на себе відповідальність агітувати вас за чаклунство або проти. Ми просто думаємо, що вам цікаво буде ознайомитися з одним з таикх рецептів магії, який використовує у своїй діяльності «шептун» Миколай.

«Я не можу нічого вам сказати про методи шептання, тому якщо я хоч щось скажу, моє шепотіння втратить силу, і нікого позитивного впливу не буде», — сказав нам в бесіді «знахар». — А ось рецепт з чорної магії від пристріту — це можна, бо це не мій винахід, і ніхто з дідів мені цього не передавав. Я сам почитав колись це в «таємничій книзі». У мене свої є способи…»

А вже застосовувати їх, ці рецепти від пристріту, чи ні — ваша справа, шановні читачі.

І так, якщо ви думаєте, що вас наврочили, захищайтеся за допомогою води і петрушки. Для цього потрібно: три жмені крупної солі; джерельна вода; пучок свіжої петрушки.

Щоранку наливайте в миску півтора літра джерельної води з пляшки. Додайте три жмені крупної солі. Візьміть пучок петрушки і покладіть його в ванну поруч з мискою.

Візьміть пучок петрушки в праву руку, умочіть його в солону воду і мийте все тіло цієї «мочалкою», завжди починаючи з лівого боку і закінчуючи правою.

Не витирайтеся. Дайте висохнути воді і солі на вашому тілі. Покладіть пучок петрушки в каструлю, додайте чотири столові ложки спирту (90 ? С) і підпаліть його. Коли петрушка згорить, викиньте попіл в проточну воду (водопровід) або в місце, якщо в сільській місцевості, куди ви ніколи не будете ступати. Повторіть цю процедуру щонайменше сім днів поспіль. Більше ви ніколи не будете зурочені.

Знахар каже, що жінкам рекомендується робити цю процедуру протягом семи днів, відразу ж після закінчення менструації. У ці дні жінки найбільш схильні до пристріту.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/