Вторник, 26 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Перевіряти бізнес на Чернігівщині стали менше?


БізнесМайже на 33 відсотки зменшилась кількість перевірок бізнесу Чернігівщини, повідомили «Білу хату» у відділі комунікацій  ГУ ДФС у Чернігівській області.

 

В  управлінні податкового та митного аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській  області  повідомили, що протягом січня — серпня майже на 33 відсотки, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зменшилась кількість перевірок платників податків — юридичних осіб.

З початку року фахівцями управління проведено всього 520 планових  та позапланових документальних перевірок. За результатами перевірок донараховано сплатити до бюджету 86,2 млн. грн., з яких – 35,3 млн грн. погашено в результаті  застосування податкового компромісу, узгоджено податкових  зобов’язань  на  29,5 млн грн.

З  донарахованих  сум за  вісім місяців поточного року до бюджету вже надійшло  18,5 млн. грн.

Здійснюючи контроль за діяльністю збиткових підприємств у 2015 році, зменшено збитки  на  4,5 млн грн. Крім того, зменшено від'ємне значення різниці між сумою податкового зобов'язання та податкового  кредиту  з  ПДВ  на  2,8 млн грн.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/