Вторник, 22 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Переможці Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців визначені


У XIX ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВА ТІЛООХОРОНЦІВ, що відбувся в Чернігові, КОМАНДА УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ З ФІЗИЧНОЇ БЕЗПЕКИ В МІСТІ КИЄВІ ВИБОРОЛА «ЗОЛОТО».

Чиї вони ті широкі плечі, за якими ховаються президенти, депутати, бізнесмени? Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців визначив найкращих янголів-охоронців, з якими ні в політиці, ні у бізнесі не страшно.

У змаганнях брали участь професійні тілоохоронці України. Поліцію охорони на Чемпіонаті України представляли дві чоловічі команди Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва, одна з них і завоювала «золото» Чемпіонату.

DSC_0086Друге місце посіла команда Управління державної охорони, третє – Державної пенітенціарної служби України.

Три дні бодігарди демонстрували свою професійність. Багатоборства тілоохоронців складалися з шести видів дисциплін: техніка і тактика супроводження VIP-особи, рукопашний бій, стрілецька майстерністьконтраварійне водіння автомобіля, пошук вибухових пристроїв у автомобілі, а також надання першої медичної допомоги VIP-особі та її евакуація.

DSC_0019— Сьогодні питання національної безпеки багатьох держав світу – актуальне як ніколи. Причина цьому – реалії. Кожного дня світ спостерігає за військовими діями, тероризмом, криміналом. У ці дні Чернігів зібрав людей, покликання яких боротися з цим жахіттям, захищати, оберігати та рятувати людські життя. Професія тілоохоронця покликана щодня виступати на фронті за закон і справедливість. А для того, щоб захищати закон, доводиться ризикувати здоров’ям, а іноді і життям. Тілоохоронці володіють благородною і мужньою професією. Бодігарди поліції охорони вкотре доводять свою високу професійність. І ні в кого не виникають сумніви, що ці бійці є найкращими на ринку охоронних послуг, — наголосив начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник. — Я дякую усім учасникам команд за відданість, за здійснення щоденної нелегкої місії, яка вимагає виняткової відповідальності, сумлінності, високої фахової підготовки. Ваша служба – складна та небезпечна. Але ваша мужність і стійкість необхідні українському народові.

DSC_0086Нагадаємо, що розпочався Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців «Тілоохоронець-2016» 11 червня у місті Чернігів. У змаганнях взяли участь 14 команд найсильніших бодігардів України.

На відео: один день змагань тілоохоронців:

Ольга ПОСТОЛ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/